Barcelona – Atletico Madrid Tahminleri

Barcelona - Atletico Madrid tahminleri

Bu sene Arabistan’da yapılacak olan İspanya Süper Kupa maçları büyük bir heyecana sahne olacak. Bu maçlardan Barcelona – Atletico Madrid karşılaşmasını sizler için detaylı bir şekilde analiz etmek istedik. Trbet giriş adresi ile sizlerde bu bahis tahminlerini yüksek oranlarla değerlendirebilirsiniz. Şimdi analizin detaylarına bir bakalım.

  • Bu iki kulüp arasındaki son beş karşılaşmanın tamamı 2.5 gol altında sonuçlandı.
  • Barcelona, ​​Atletico Madrid ile oynadığı son dokuz maçın her birinde en az bir gol attı.
  • Cidde’deki Kral Abdullah Spor Kenti’nde oynanacağı için Perşembe günü her iki tarafın da ev sahibi avantajı yok.
  • Atletico Madrid geçen ay La Liga karşılaşmasında Barcelona’da 1-0 kaybetti.

Barcelona, ​​olumlu bir sonuç alabileceklerinden ve Atletico Madrid’e karşı oynadıkları son dokuz maçta yenilmedikleri için Perşembe günü Süper Kupa Finaline geçebileceklerinden emin bir şekildeler. Bu son dokuz karşılaşmadan yedisi 2.5 gol altında sonuçlandı ve iki takımı Perşembe günü yakın ve rekabetçi bir doksan dakika daha bekliyor.

Barcelona, ​​Atletico’ya karşı mükemmel bir rekor kırdı

Barcelona bu sezon ligde 49 gol attı, ancak Katalonyalılar deplasmanda gol konusunda sıkıntılar yaşabiliyor. Bu yüzden bu Perşembe günü az gollü bir karşılaşma bekliyoruz. Atletico savunmasının Barcelona’nın saldıran üçlüsüne karşı nasıl bir performans gösterdiğini görmek ilginç olacak hem de Arabistan’da 🙂

Atletico Madrid, yukarda değindiğimiz gibi, hem evde hem de deplasmanda bir savunma rekoruna sahip, ancak deplasman maçlarının %33’ünde Simeone’nin adamları için bir endişe olacak başarısızlık var. Barcelona deplasman maçlarının % 20’si tam bir gol üretirken Atletico Madrid’in deplasmandaki maçlarının sadece %11’inde tek bir gol attı. Barcelona galibiyetlerinin çoğu bu sezon 2 veya daha fazla golle (9 galibiyet) elde edilirken, galibiyetlerinin 3’ünde 1 gol marjı vardı, ancak Atletico Madrid’in mükemmel savunma rekoru bizlere 1-0’lık bir skor tahmini yaptırıyor.

Barcelona deplasmanda oynadığı maçlarda %40 oranında kazandı, ortalama 1.50 puanla Atletico deplasman maçlarında %33 oranında kazandı ve deplasman maçlarında ortalama sadece 0.89 gol yedi. Bu yüzden bu karşılaşmanın diğer tahmini 2.5 gol alt şeklinde ve tabi ki Barcelona galibiyetini de unutmayalım. Katalonyalılar Atletico Madrid’i bu sezon şimdiye kadar çoğu karşılaşmada geride bıraktılar.