Trbet Büyük Yılbaşı Çekilişi

trbet büyük yılbaşı çekilişi

Trbet sitesi yine büyük bir işe imza atarak kullanıcılarına yeni yılda harika bir çekiliş hazırladı. 5 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında kullanıcılarının yatırımlarına göre hesaplanacak olan yılbaşı çekilişinde Mini Cooper başta olmak üzere harika ödüller verilecek.

Trbet Yılbaşında Mini Cooper Veriyor

Daha önce bu tarz bir yılbaşı çekilişi ile karşılaşmamış olabilirsiniz. Hemen Trbet sitesine üye olarak avantajlı yılbaşı çekilişini kaçırmayın. Diğer dağıtılan ödülleri de sizlerle paylaştıktan sonra zaten direkt olarak üye olmak isteyeceksiniz. Ödüller sadece Mini Cooper ile sınırlı değil.

Bu promosyon 15 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında hesaplarına en az 250 TL para yatırma işlemi yapan kullanıcılar için geçerli olacak. Büyük yılbaşı çekilişi ile toplam 750,000 TL değerinde ödül 200 üye arasında paylaştırılacak olup, ödül dağılımı aşağıdaki şekilde olacaktır:

  • 1 üyeye Mini Cooper Classic 3 Kapı
  • 2 üyeye Rolex Sky-Dweller Oystersteel and Yellow Gold kol saati
  • 4 üyeye Apple Macbook Air 256 GB Touch ID 13 inch
  • 8 üyeye Apple İphone 11 Pro 64 GB
  • 10 üyeye Apple İpad Pro 12,9 inch
  • 25 üyeye Sony Playstation 4 Slim 500 GB
  • 50 üyeye 1000 TL Bonus
  • 100 üyeye 500 TL Bonus

Kampanyadan faydalanabilmek için belirtilen tarihler arasında tek seferde en az 250 TL para yatırma işlemi yapan kullanıcılar 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklardır. Örneğin; 1000 TL yatırım yaptığınızda 4 kere çekilişe katılma hakkına sahip olacaksınız. Yılbaşı çekilişi sonuçları 3 Ocak Cuma günü Türkiye saati ile 16:00’da Bonuslar sayfamızda açıklanacaktır.

Hediyeler nakit paraya çevrilemeyecek, ödüllerin kazanan üyelerine gönderilmesi için ulaşılamayan ya da 1 hafta içerisinde ödüllerini talep etmeyen kullanıcıların ödülleri yedek kazananlar arasında paylaştırılacaktır. Kampanyaya katıldıktan sonra kesinlikle sonuçları takipte kalın ki böyle bir durumla karşılaşmayın arkadaşlar.

Sitede yer alan avantajlı bonuslar, turnuvalar, çekilişler bunlarla sınırlı değil. Trbet 40000 EURO Nakit Ödüllü Turnuva başlıklı içeriğimizden de Toplam 40.000 Euro nakit ve Kenya tatil ödüllü turnuva hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.